ProSadGuru.com

Wybierając kwiaty cięte

Wybierając kwiaty cięte

Pisząc ten artykuł, byłem prowadzony przez radę sprzedającemu-konsultant i jeden z największych kwiaciarni kwiaciarni. Przy zakupie kwiatów, pamiętać i przestrzegać tych zasad, ponieważ starannie dobrane kolory zadowoli ich właściciela o wiele więcej czasu. Po tym wszystkim, nikt nie przyniesie estetycznej przyjemności blaknięcie kwiaty, niestety obniżona "głowa" już następnego dnia po jego niedawnym świeżości i zapachu.

róża - kwiat, który jest najbardziej popularny wśród kupujących. Jego szlachetne i dumne piękno niewiele osób pozostawia obojętnym. Więc nie żal swoim czasie, przed osiedleniem się na jednej instancji.

róża

Sprawdź róża bud przez gęstość, czy jest miękkie, bawełniane, taki kwiat nie jest warte podjęcia, to jest mało prawdopodobne, to będzie w stanie przez dłuższy czas, aby zadowolić swoją nieskazitelną urodę. W życiu róża pączek musi być sprężysty, gęsty w dotyku. Aby uniknąć rozczarowanie wstrząsnąć Kwiat pączek do góry nogami.

Jeżeli został złamany trzon nagle, to kwiat rozpadnie.

sprawdzić "pierwsza przepona" - płatki o nieregularnych kształtach i nietypowych środków barwiących, kształtowanie zarodku.

Świeże i nie zaćmiło plaster też wiele mówi.

Uważa się, że jeśli jasne liście, błyszczące, bogaty kolor, świeżo cięte róży. Ale to jest w pewnym sensie mylący, ponieważ zależy od odmiany. Na przykład, La Belle i odmiany Bella Rose pozostawia matowe. Ponadto, jeśli duża wzrosły ciernie, mogła się uszkodzić liście i będą szukać, na przykład, nie jest bardzo poważny.

Kolejny punkt: krzew róży nie sprawdzone przez gęstość bud!

Cvezhesrezannaya lilia nie w pełni ujawnione, zaledwie kilka pąków i liści.

w świeży frezja również otwarty tylko pierwsze kwiaty i kwiatostan jest wystarczająco długi.

frezja

Jeśli chcesz zaprezentować prezent chryzantema, Pamiętaj: nie należy kruszyć, ale jego wygląd może być nieco spłaszczone, dzięki czemu wyróżnia się pakować w blisko siebie ... Po odstaniu w wodzie, to budzi się do życia szybko. Należy zwrócić uwagę na liściach i na kwiat powinno być żadnych brązowe plamy - ślady wilgoci tak szybko, śledzić ich gnicie.

chryzantema

świeży gerbera utrzymuje "głowa" niezależnie od siebie. Czy powinien to być albo nie drut.

Przy zakupie sprawdzić skrzyżowania z łodygą i kwiatem. To musi być gruby, nie ospały, bez ciemnych plam.

gerbera

Storczyki, lilie, lekodendron Sprawdzić na obecność ciemnych plam - nie powinno być!

bukiety Proteaceae wybrać nasycone kolory, nie zwiędły.

Krótko o cechach ciętych Hypericum: Obecność owoców, bogatych kolorach, listowie nie jest słaby.

Hypericum

Eustoma (Lisianthus)

Głównym wskaźnikiem świeżości - liście powinny być zielone, a nie powiesić. Jednak bardzo oddział może zostać opadające.

Eustoma (

Shaggy kwiaty mogą nieco spłaszczone, ale to jest w porządku. Ich świeżość nie jest określona przez gęstość zarodku.

Jednak nie wszystkie kolory liści są oznaką świeżości. Na przykład, alstroemeria i heliantusa dla nich to nie jest konieczne, aby skupić.

w świeży alstroemeria Zachowane pąki kwiatowe, które są następnie wszystko otwarte.

Alstroemeria

I ostatnia rada: nie kupić tanie kwiaty oczywiście prawdopodobne tę naklejkę.

Miłego wyboru! Często raduyte ulubione świeże kwiaty!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Chiński hibiskus lub Chin wzrósł (ketmia róża chińskaChiński hibiskus lub Chin wzrósł (ketmia róża chińska
Ciągłe róż BloomingCiągłe róż Blooming
Mój malinowy różaMój malinowy róża
Róża w pobliżu domuRóża w pobliżu domu
Chin wzrósł z losowym branżyChin wzrósł z losowym branży
Róża piesRóża pies
Uprawa różyUprawa róży
RozkwitRozkwit
Moja różaMoja róża
Chryzantema, róża, aichryson: uprawa, kwiat Zdjęcie mojego domuChryzantema, róża, aichryson: uprawa, kwiat Zdjęcie mojego domu
» » » Wybierając kwiaty cięte
© 2022 ProSadGuru.com