ProSadGuru.com

Pokój bambus

pokój bambus

Często słyszymy twierdzenie, że natura jest mądra, ale marnotrawstwo, zwłaszcza w kwestii prokreacji, gdy wiele milionów możliwych opcji dla osiągnięcia celu jedno wystąpienie lub kilka wybranych. Ta zasada działa w świecie ludzi i zwierząt, a odbywa się w królestwie roślin.

zawartość:

Ale w bardzo rzadkich przypadkach odbywa się to w procesie reprodukcji dobrowolnej ofierze - śmierć organizmu matczynego w imię kolejnej generacji. Bambus jest właśnie droga roślina monokarpiczna umierają po kwitnieniu. Okazuje się, że kwitnie z małych kwiatów, zebrane w wiechy, naprawdę tylko raz w życiu.

charakterystyczne zewnętrzne

Bamboo należy do rodziny traw, pochodzi z Ameryki Południowej i Australii lasów deszczowych, a także w południowo-wschodniej Azji. Jest to bardzo użyteczne i powszechnie używane roślina - istnieje około sześć możliwości jej praktycznego zastosowania.

Wideo: Bamboo uhod.Bambuk opieka pokój

My łukowaty pustą łodygę bambusa, culm, rośnie do wysokości czterdziestu metrów, jak birmańskiej bambusa w Indiach. Karłowate formy pokoju wzrostu roślin tylko o pół metra i kadochnye mogą rosnąć więcej niż trzy metry. Wartość użytkowa jest bardzo skomplikowane i delikatne rośliny barwne z przezroczystej koronki, rozwalony zielenie.

Warunki zawartość bambus w pokoju

Bardzo skromny przedstawiciele doniczkowe wolą obfitego podlewania i dużo światła w umiarkowanej temperaturze w pomieszczeniu. Latem pokój bambus Zalecane jest, aby przenieść stoczni lub balkon. Szeroko stosowane w akwarium krajobrazu i wiwarium z doniczki, ale nie powinny być zanurzone.

Wideo: Sander Dracaena lub pokój bambus szczęście / Dracena pokój braunii lub bambusa szczęście

formy karłowate

nieoczekiwany znajomy

Trzy lata temu, w późnej wiosny syn przyniósł do domu zielonego bambusa (pokój bambus) z kilkoma oddziałami iz grudki ziemi pachnącej bagna. Ktoś przeszedł zakład zniszczony na śmieci, a dziecko znalazł zastosowanie dla niego - postanowił zbudować wędkę. Uzbrojony w nożyce i nóż, zaczął ciąć zgniłe korzenie, a następnie przerażony do stwierdzenia, że ​​zostały one roi się skoczogonki. Radzić sobie z tych dokuczliwych owadów, zapytał mnie. Musieliśmy zrobić przynęt. I wyciąć duży surowego ziemniaka na pół i umieścić go na powierzchni ziemi (swoją drogą, a potem okazało się, że istnieją kawałki surowej marchwi bardziej wydajne). Po pół godziny w przynęcie spełnione rój zręczne szkodników.

Wśród korzeni ... Znalazłem część całkowicie zdrowe i silne. Z wędką ma mowy nie może być. Ku wielkiemu rozczarowaniu mojego syna, pokój bambus, postanowiłem rośliny. Podlewanie roślin ocalone najpierw bardzo uważnie. Ale wilgoci to nie jest wystarczająco jasno i podlewania powinna zostać zwiększona. Bamboo jak drożdże poszedł do wzrostu, dosłownie z każdej szczeliny, nowych pędów i pąków.

fuks

Bardzo szybko z puli wszystkich stron zaczęły się wydostać korzenie, nowy „dom” one wyraźnie nie były na tyle. Miesiąc później, gdy pierwszy przeszczep Musiałem się upewnić, że system korzeniowy rośliny rosną bardzo szybko. Przez lata miałem do przesadzania pokój Bamboo 4 razy! pokój bambusa roślin powinny być bezpośrednio w wystarczającej objętości

Harmonii ze światem

Wideo: Bambus szczęście

W rzeczywistości, każda roślina może żyć pozytywnie wpływa jej otaczającej przestrzeni życiowej, jeśli nie otrzyma wystarczającej ilości ludzkiej miłości i uwagi wraz z słońca i wilgoci życiodajnego.

Nawiasem mówiąc, glazura Lepsze wykorzystanie rozmrożonego wody strukturalnego w wyniku zamrożenia zwykłą wodą. Niekompletny plastikowe butelki z wodą umieszczony w zamrażarce przez jeden dzień, po rozmrożeniu dokładnie, bez osadu odprowadzane do innego pojemnika.

Wideo: bambus Houseplant (48 zdjęć) konserwacja i reprodukcja

Obecność pomieszczeniach zakładów w dzielnicy mieszkalnej sald Apartments City i współgra środowiska mieszkaniowego, pozytywny wpływ na zdrowie człowieka.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Bambus półBambus pół
Bamboo - roślina, która przynosi szczęścieBamboo - roślina, która przynosi szczęście
Jak rośnie bambusJak rośnie bambus
„Bamboo szczęście” i jak ją rozwijać?„Bamboo szczęście” i jak ją rozwijać?
Egzotyczne houseplantEgzotyczne houseplant
Bambus może zniknąć?Bambus może zniknąć?
ArundinariaArundinaria
Houseplant bambus przynosi szczęścieHouseplant bambus przynosi szczęście
Bambus karzełBambus karzeł
18 Fakty na temat lasów deszczowych18 Fakty na temat lasów deszczowych
© 2022 ProSadGuru.com