ProSadGuru.com

Kwiaty po prostu piękne i użyteczne

Witam drodzy hodowcy! Czas płynie, sprężyna ustąpiła latem i rozkwitu naszych ogrodach i parapetów trwa. Na szczęście, oczywiście, ponieważ każdego nowego arkusza, a tym bardziej kwiatu jest właścicielem wielu pozytywnych emocji. Szeregi są wypełnione ogrodnicy często świadomie lub nieświadomie, jesteśmy przylega do naszej rodziny i przyjaciół. Oczywiście, z dala jeśli przeciągnąć je przez cały czas nie tylko podziwiać potęgę naszego kwitnącego wiadomościach. No, na przykład, mój nowy gippeastrum, który załatwił mi odmrożone zimy, wciąż nie może się nacieszyć, że żyje i postanowił nadal kwitną ponownie. Byłoby pożądane, aby natychmiast pokazać mężowi (i, oczywiście, moi drodzy, zbyt):

Albo tu kolejna rzecz: szykując się do bloom streptokarpusy kwiat nie zakwitły, ale ma coś do podziwiania, jak wdzięcznie wygięte łodygi, pączek po prostu unosi się w powietrzu:

Gloxinia rozkwitł w grochu, naprawdę myślałem, że była nienormalna po wiosną - zimą i nie kwitną:


Wideo: Kwiaty KANZASHI. Nowe pomysły kwiaty 2015 - "powitanie", Na wniosek MK

Albo nagle zacząć rosnąć nowego lokatora: kaktus, kaktus, którzy nie lubią. Ale Lyubarik pokazał Vasil zidentyfikowany, ale nadal wykazały rozkwit, tak przy okazji ja otrostochkom nieprzyjemny:

Mój mąż spokojnie narzekać, ale cierpliwie obserwując, choć zapewnia, że ​​kwiaty użyteczne tylko przyznaje. Co? Pozwól mi wyjaśnić: nie nawet ogród i sad. Przykład: numer raz kwiat

Od wkrótce rosnąć bakłażany. kwiat numer dwa:

Nauczyć? ziemniaki IT. Flower numer trzy z odrobiną:

Mężczyźni mają wszystko na półkach: tutaj kwiat - to owoc! A my i kwiat - owoce i kiełek - owoc (z naszej ciężkiej pracy). Są to owoce, i zakopać w ziemi, czekać na nowych pędów. Na przykład tutaj murayevaya mini plantacja nasion:

Valentine zapytał, jak szybko rosną murayi. Odpowiedź brzmi: dzieci rosną powoli przez długi czas wyglądają kruche i delikatne. Jakie siły zostaną wpisane, po około sześciu miesięcy, wtedy sprawa idzie szybciej. Moja muraye przez trzy lata i jest ona teraz wygląda tak:

Film: Jak zrobić dekorację z szyfonu kwiatów własnymi rękami? Vytvoryashki

Być może konieczne jest, aby tworzyć, ale szkoda wyciąć.

Oto Ardisia nasion:

I fialochnyh pozostawia luków dzieci (Zhazira, Val, i jak są wasze?):

No nie jest to owoc? Oczywiście, owoce, i jestem szczęśliwy.

Cóż, kilka żyć bukiety kwiatów ogrodowych do ciebie. Clematis:

Petunia nie czekać może być miejscem, wezmę je bezpośrednio do kwiecistymi kubków:

I wreszcie rozkwitło pachnące kwiaty oleander:

To wszystko. Uśmiech, usunąć ukrytą kamerą:

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
HippeastrumHippeastrum
Spring Festival to dopiero początekSpring Festival to dopiero początek
Pierwszy rozkwit moich achimenesPierwszy rozkwit moich achimenes
Moim ogrodzie kwiaty: DAYLILIES!Moim ogrodzie kwiaty: DAYLILIES!
Moja gloxiniaMoja gloxinia
„Ogrody Rosji” otwiera nowy sezon!„Ogrody Rosji” otwiera nowy sezon!
Uroczysty nastrój!Uroczysty nastrój!
Jeżeli jesteś kwiat - kolor! (Blooming fioletowy, gloxinia, etc.Jeżeli jesteś kwiat - kolor! (Blooming fioletowy, gloxinia, etc.
Reprodukcja streptokarpusyReprodukcja streptokarpusy
Drodzy przyjaciele!Drodzy przyjaciele!
» » » Kwiaty po prostu piękne i użyteczne
© 2022 ProSadGuru.com