ProSadGuru.com

Cymbidium marzeń

Wszyscy, wszyscy, wszyscy, hello!

Jak zacząć swoją historię? Być może z faktu, że nie powinniśmy nigdy pochopnych wniosków. Ja już postanowiłem zrezygnować Jego Cymbidium ... ale najpierw ...Cymbidium kwiat wspaniały spektakl. Zwłaszcza jeśli macranthon gatunek, ale niektóre strzały kwitnienia.I jest to dużo luksusu, nie zawsze można sobie na to pozwolić. Inną rzeczą, kiedy roślina zanika i utsenyayut.Szukałem po sobie ten ekzemplyarchik w sklepie, długo podziwialiśmy kolory kolor słońca, ciężkim westchnieniem, nie mogę go kupić i poszedł do domu. Chcąc i nie został znaleziony. Cena Przecena mnie całkowicie ułożone, oczywiście kupić. Rośliny Cymbidium nie są małe i przestrzeń zajmowana przez przyzwoity, bardziej nadaje się do uprawy w szklarniach i zima sadah.Imeetsya wielu hybrydowych form różnych kolorach. Moja ekzemplyarchik wyciągnął mnie nie tylko kwiaty, ale także mniej zwarty kształt liści. Było to wiosną 2013 roku.To jest luksus mam (pierwsze zdjęcie)Prawie znokautowany puli zostać przeniesione do nowego. Stałe poskręcane korzenie! z małym lub żadnym gleby. I to jest bardzo delikatna! Dodał nowy grunt. Wolę podjąć szereg gotowe do szczęścia kwiat orchidei (dzieła kora, torf, węgiel sztuk) mech mogą być dodawane, także i perlitu. W takiej uprawy gleby wszystkie Dendrobium. Cambria i Oncidium.Wziąłem go do najjaśniejszego miejsca na balkonie, bez bezpośredniego światła słonecznego, z dobrym spadku temperatury w dzień i w nocy. I podlewane obficie tylko w lecie, z małym suszenia górna warstwa gleby jesienią podlewania zmniejszona.W zimie podlewanie jest bardzo rzadkie i bardzo małe.Znam teorię, ale w praktyce stosuje się osobiście do zakładu? I tańczył wokół tsimbika całe lato i jesień. Wiedząc, że kwitnienie trzeba obniżyć temperaturę w nocy, nie usunąć go z balkonu aż do późnej jesieni, a nawet zimą, kiedy nie było mrozu, stał tam.Wydał wiele wzrostu i dał nadzieję kwitną, pokazując młodym dziobki rostochku. Przez długi czas nie zrobili razvivalis.Potom uznał, że to wystarczy, i rosła tych nowych liści. Było trochę nadziei na rozkwit wiosny, ale net.Polny wpadki, tańczył na marne.Coś Cymbidium nie hvatilo.Opyat zaczął łopata zawartość informacyjną.Czytałem różne artykuły o kwiat, który mnie interesuje w Internecie. Lepiej jest szukać informacji na temat fora i prywatne dokumenty. Czasem jedno zdanie hodowca-praktyka jest wart więcej niż cała naukowa statya.Konechno wybrać metoda, która jest odpowiednia do mojego stanu.Więc uważam jedno oświadczenie. Jeśli Cymbidium wystarczająca ilość światła, liście jego złote-zielone, nie jak my przyzwyczajeni do ciemnozielonych liści jest dobry dla roślin. Oto wyjątek od reguły.
Doszli do wniosku, że zawartość Na balkonie nie wystarczy, krytym balkonem, światło nie jest wystarczające. A storczyki Cymbidium są najbardziej kochający światło.
A różnica temperatur powinna być nie tylko spadać, a na początku lata, gdy pąki kwiatowe! Następnej wiosny, zabrał go do kraju, w głębi myślenia, że ​​jeśli to nie pomaga. część z niego bez żałuję.

Wideo: Deck 2016 "dream come true"

Lato było słonecznie i gorąco. Było Cymbidium pot na ganku domu w półcieniu, szczęśliwe życie luźno vozduhe.Ne bez przygód. Wiatr zwymiotował drzwi w domu na wsi. Upadła, duże i ciężkie, bezpośrednio na kwiaty. Przerwa było wielu, poszło i Cymbidium. I odgarnął cierpiącego, w cieniu drzewa.Prawdę mówiąc, machnął ręką na niego połamanych liści, żółknięcie stali.Mnogo musiał wyciąć. jak podlewać przyjazd do kraju kilka razy w tygodniu, pieczenie było, nie było nic do oddychania, oczywiście nie było wystarczająco nawadnianie, suszenie całkowicie uziemić. Nie uciekać kwiaty odwrócił się i kpiny. Być może jest to rzadkie podlewanie i stymulują kwitnienie. RARE pojenia i ekstremalne temperatury.Pisanie to możliwe, t. Aby. Istnieją dowody na to, że gdy deszczowe lato, tsimb nadal kwitło, a jak. ta informacja jest wiarygodna, mój dobry przyjaciel kwiat podzielił się swoimi doświadczeniami. W tym roku lato było gorące i suche, a wszystko zostało zalane w zeszłorocznych deszczach. Cała jej pielęgnacja ograniczała się do tego, że tylko wylana woda z zasobnika, wylewa deszcz. Stałem przez całe lato pod drzewem w ogrodzie. On wyrósł na wiosnę i wypuścił strzałę 4. To cud, że to jest lepsze?najszczęśliwszy moment zhirnenky kiełek łodygi. Drugi skok na drugiej stronie naczynia. Nie zauważyłem go.Nawet zauważyłem. tsimb że wychodzi z puli. dosłownie pcha się do nowych korzeni. Wiosną wszystkich korzeni były objęte gleby Wystąpił cud. We wrześniu jest już łamanie głowy, gdzie mogę dołączyć go zauważył, kubki ... oczywiście kwiat! Ha! Ta krowa jest potrzebne najbardziej! Ostrożnie (uwaga ostrożnie) przyniósł go do domu iz powrotem na swoje miejsce na półce balkon. I nie od razu zabrał swojego domu, nadal wątpliwości, ale czy kwiaty będą dokładnie? I upewnij się, że gdy rośnie strzałki.

Wideo: Singapur: AAA! Marzenie się spełniło !!

Lewa strzałka w prawo kwiatowy nowych żarówek wzrostu.HADO powiedzieć. po tym życiu kraju wszystkie kwiaty muszą być zabezpieczone przed szkodnikami. przed wejściem do domu.Jednak kraj ten przelał wszystkie garnki rozwiązanie manganu. Robaki i wszelkiego rodzaju komarów naprawdę nie podoba. Strona główna Moje kwiaty pod gorącym prysznicem (bez fanatyzmu, woda jest tak. Kto cierpi na rękę). Traktuję z fungicyd jest konieczne. Fitoverm, aktellik, fufanon że nalichii.Dayu wyparować w wannie, a następnie umieścić na swoim miejscu w mieszkaniu. Cymbidium stoickim spokojem znosił wszystkie procedury i zajął miejsce na balkonie.W czasie wzrostu łodygi nie lepiej być przenoszone z miejsca na miejsce, temperatura nie powinna być wysoka.Samo oświetlenie powinno być horoshim.Eto I znowu spojrzał na infe. Cóż ... zrobić ... Od tej godziny (oby gwiaździsty) rozpoczął łodygi fotosessiya.Rastut dość gorliwie.Krople nektaru przyciągają wzrok.Próbowałem ponownie (jak w opowieści Wandy). Dobrze być pszczoła ... pyszne!To pierwszy pączek nalilsya, zacząłem rozwijać. Więc czekaj, zamów! Ponownie, nie mogłem się oprzeć, spieszę podzielić się radością. Oczywiście pokaże w pełni rozpuszczenia. Jeśli możesz dać Cymbidium mnóstwo światła, świeżego powietrza i chłodny, a następnie iść do przodu i roślin. Bloom koniecznością!Są to wiadomości kwiaty.Z poważaniem. Nick.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Moje pierwsze storczyki: Phalaenopsis i Cymbidium!Moje pierwsze storczyki: Phalaenopsis i Cymbidium!
Storczyki zdjęcia i nazwa DendrobiumStorczyki zdjęcia i nazwa Dendrobium
Cymbidium Orchid szczególności pochodzenie i porad na temat uprawyCymbidium Orchid szczególności pochodzenie i porad na temat uprawy
Cymbidium OrchidCymbidium Orchid
Przesadzania CymbidiumPrzesadzania Cymbidium
Trochę storczyków na święta!Trochę storczyków na święta!
Jak dbać o storczyków w domu?Jak dbać o storczyków w domu?
Cymbidium: rośnie albo nigdy nie mów nigdyCymbidium: rośnie albo nigdy nie mów nigdy
Cymbidium OrchidCymbidium Orchid
Opieki storczyków przed i po kwitnieniuOpieki storczyków przed i po kwitnieniu
© 2022 ProSadGuru.com