ProSadGuru.com

Trzy dni w Petersburgu

Witam mój dobry!) Na drugi tydzień jak jestem w domu i był torturowany sumienia, czy nie jest zgłaszane do was na wycieczkę do Petersburga, aby skorygować!) Jazda sama była dla mnie stres na wszystkich frontach, kwiaty domowe musiał opuścić po raz kolejny na Gorynycha i nawet po mojej podróży do Lipieck wróciłem do tej samej ilości kolorów, z którego można wyjść, ale to wciąż było przerażające, wszystkie garnki były przyklejone kolorowy papier i 10 razy dziennie przypominając mi SMS i połączeń telefonicznych!))) teraz trzeba od razu powiedzieć, że istnieją dwa niezwykłe zjawiska kot RYH boję się słaby i wysokość zamknięcia wodnego (tak, nie śmiej się, ja mieszkam na 17. piętrze!) A jak myślisz, że jestem w Petersburgu natychmiast zobaczył) ?! - ogromna ilość wody, to jest tam wszędzie !!!!) Taaaak I gaduła nawet jeden obrót pics, nic nowego ani mądry pan o Peter nie powiedzieć, pewne emocje)

Ta niezwykła kobieta, nasz przewodnik) Pomnik! Do niej w trakcie jego trwania osobiście dostarczone!) Ona zrobiła ogromny kontrakt na trzy dni starała się pokazać 33 dzieciaków i ich poparcie całego Peter) pogodowych należy powiedzieć codziennie zadowolony, słonecznie i bez wielkiego dzwonu! )

To jest zdjęcie z autobusu, oczywiście można pominąć i wielu, ale ja ... Obawiam))))

Konie bardzo dużo, a potem prosto na święto Knights dla oczu!)

Choć zdjęcie jest zrobiony stracił moje dzieci, dobrze, tyle piękna, i schował się pod stołem, byłam już proste rasplostalas wszystkim strzelać)))

Martwe Chłopiec na delfinie-parole fotografować tylko z szacunku dla sztuki, a tak strasznie smutny (

Wideo: Trzy dni Appolonova w Petersburgu! | 18

Kiedy fotkala (sufit przystojny mężczyzna!) Wycieczka Kobieta przewodnik powiedział nam, że czasami w Ermitażu w rzeźbach odpadać niektóre z ... sąsiedniego pokoju widziałem najszybciej !!!)

Tutaj czas był krótki, a ja z pewnością będzie ryzykował, aby przejść!) (Brak reklam!) Znowu kwiaty wiszą, wszystko kochamy!)))

Potem pasły wszystkie trzy dni!))) !!!! Vkusnoooo) ciastka, słodycze, sen łakomczuchów głównej!)

Wtedy nasza klasa matka (ten po prawej) z matką!) Oni mają dobrze zrobione, bohaterskie kobiety, jeśli nie były one do naszych dzieci w domu i białego światła nie patrz!))) I Aurora tutaj jako fakt w temacie! )

To zdjęcie jest mój specjalny duma !!!))) Dziewczyny, poszedłem na dół do wody!) Zatoka Fińska, nawet kamyk przyniósł!)

Pamiętaj, trochę o naszym wspólnym hobby!)

Tulipany w Peterhof!) Co mogę powiedzieć?) Dziewczyny, mamy więcej, większe i mieszany!)))

Choinek dla Svetochka!))) Spód drzewo zdjęcie na ogół nie wszedł, po prostu odwrócił się szyjka nie robi)))

Ogólny widok z łóżka!)

Anyutok oczywiście bardzo dużo, podobało mi się najbardziej!)

Wideo: Domogarov."Moi sezony"w Petersburgu."trzy dni","Sceny z Fausta"(Puszkina)."Człowiek, który mnie nie lubi"

Ponownie, woda ... Ale to nie jest tak straszny i bardzo ładne!) Na szczycie zdjęcie 1 Lion Fountain, nie mógł przejść obojętnie, a Lioness Dobrze czy gdziekolwiek!))))

Kanały!)

Kościoły, świątynie!) Wszędzie energetyczne, fascynujące!)

Fontanny znowu!)

Tutaj jesteśmy z dziećmi siedział na ławce!) Mieszka krzew gęsto zaludnionych przez gołębie, oczywiście porysila oglądać to, co jedzą, nic nie Tor znaleziony, pąki chomika podejrzany)))

I tu jest właśnie piosenka!) Oferują nam na przejażdżkę łodzią ... ale ja boję się wody! Oczywiście, że pozostał na ziemi i pół dzieci, które kołysały ... Zdecydowaliśmy się usiąść w parku, ale jest to łatwe, ale nie szuka prostych sposobów !!!) postanowiliśmy udać się do kolumnady !!! dziewczyn, gdybym wiedział, że wysokie kaaaaak !!! Szybko wszedł do dzieci w ścigał się naprzód, a ja bałem się je stracić, a kiedy ten wkradł verhaturu .... Tak, ja niby powiedzieć, jest imponująca, ale mój powrót jest zalane w strachu, podali sobie ręce, ja skurczył się o ścianę katedry i dumnie o pełzają, dzieci nadal mają czas, aby zrobić zdjęcie) Oto one, moi Bandidas!)

Wideo: Peter sparaliżowany: 3 dni śniegu TIN

Jest w moim Hermitage Tatiana (u góry zdjęcia), a dolną część regularnych dzieci!)))

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Notatki hodowcaNotatki hodowca
PoczątekPoczątek
Nietypowe pelargonieNietypowe pelargonie
Podróż ChlorophytumPodróż Chlorophytum
Elegancki sansevieriya lub język TeschinElegancki sansevieriya lub język Teschin
Powódź w PetersburguPowódź w Petersburgu
Moje kwiaty,Moje kwiaty,
Aichryson Crassula a teraz mają mnie !!!!!Aichryson Crassula a teraz mają mnie !!!!!
Międzynarodowy Festiwal Kwiat otwarty w PetersburguMiędzynarodowy Festiwal Kwiat otwarty w Petersburgu
Królowa kwiatów nie jest róża, lilia iKrólowa kwiatów nie jest róża, lilia i
» » » Trzy dni w Petersburgu
© 2022 ProSadGuru.com