ProSadGuru.com

Sansevieriya lub Teschin język

Wideo: język Teschin? Sansevieriya - idealny! Znaki. Nie wierz "zło" Flower Girl!

sansevieriya lub Teschin język

Video: sansevieriya, "Pike ogon", "język Teschin", "wolf za ogon"

Sansevieriya - jeden z moich ulubionych roślin doniczkowych. Flower to chyba trudno nazwać, z wyjątkiem kiedy w końcu uwalnia jego strzałkę z małymi żółtymi pąkami. Ujawniając ich wspaniałe i bardzo silny zapach trochę pasować do wyglądu roślin. Ale w przyrodzie często zdarza się, że nie jest szczególnie piękny roślina przyciąga niezwykle przyjemny zapach.

sansevieriya lub Teschin język

Mój zielony sansevieriya zawsze w dobrej kondycji, skromny, szczęśliwy winorośli, gdzie mogę umieścić go. W lecie jego miejsce - na balkonie, w cieniu cienkie zasłony. W ciepła podlewane częściej również spryskać. W zimie, mogę zabrać do kuchni, ale była lekka i nie wystarczy. I podlewać rzadziej posypać tylko sporadycznie. Oto prosty opieki, a wynik - doskonałe!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Najbardziej bezpretensjonalny roślin - sansevieriya!Najbardziej bezpretensjonalny roślin - sansevieriya!
SansevieriyaSansevieriya
Sansevieriya - bezpretensjonalny moje zwierzakiSansevieriya - bezpretensjonalny moje zwierzaki
Dom użytecznych właściwości sansevieriyaDom użytecznych właściwości sansevieriya
Sansevieriya - roślina dla początkujących ogrodników.Sansevieriya - roślina dla początkujących ogrodników.
Sansevieriya i jego gatunek w domuSansevieriya i jego gatunek w domu
Elegancki sansevieriya lub język TeschinElegancki sansevieriya lub język Teschin
Korzyści z domu sansevieriyaKorzyści z domu sansevieriya
Propagowane język Teschin (części folii sansevieriyaPropagowane język Teschin (części folii sansevieriya
Sansevieriya lub jak się okazało język TeschinSansevieriya lub jak się okazało język Teschin
» » » Sansevieriya lub Teschin język
© 2022 ProSadGuru.com