ProSadGuru.com

Różowy Syngonium chcą pokazać!

Wideo: Chińska biała koszula z Aliekspress bandaż

Latem ubiegłego roku, jednym z miejsc widziałem Syngonium ... Różowy! Wszystko ...... to była miłość od pierwszego wejrzenia. Postanowiłem, co nie jest przyjść, kupić kwiat. Po pierwszych wypraw do kwiaciarni, zdałem sobie sprawę, że choć nie było tam, a pojawienie się kwiat w moim domu, że jest jeszcze zagadek. Szedłem podłogę Doniecku: I odpowiedział lakonicznie Nie mamy tego w niektórych sklepach, inni mówią, że coś pomylić i różowy Syngonium nie byveat, a trzeci próbuje sprzedać coś innego jest również bardzo piękne.

Wideo: prosty sposób na root Rośliny z sadzonek

Szukaj w sieci, także nie udało, przynajmniej niektóre reklamy Syngonium nigdy nie znalazłem ..... A teraz, po prawie pół roku, pod koniec listopada, widziałem reklamę na sprzedaż cięcia PINK Syngonium. Złapałem słuchawkę i zaczął zadzwonić pod numer wskazany i jakie było moje rozczarowanie, gdy na końcu linii mój głos sympatyczny kobieta odpowiedziała, że ​​nie miała żadnych procesów i nie będzie do końca marca .. Moja dusza płakała! Byłem zdecydowany czekać aż do końca marca (pół roku szuka ... jakieś dwa miesiące tolerować zbyt). Ale niebo było korzystne dla mnie, i pewnego dnia pod koniec grudnia, idąc do sklepu dla chleba, zdałem kwiatowe dział. Ja tam nie pójdzie, bo torebka była prawie pusta, ale widzenie peryferyjne No nie da się ukryć! I jest to bardzo dobrze rozwinięte widzenie boczne i ujrzałem różowy miejsce wśród zielony dywan! Byłem oszołomiony na miejscu. Obrócił głowę myśl, aby pokazać. I powoli odwrócić głowę i zobaczyć go! Różowy Syngonium! Wciśnięta między ficus! Nie mogłem uwierzyć własnym oczom (i to jest w tym dziale, gdzie kilka miesięcy temu, byłem niegrzecznie powiedziano mi, że miałam oczywiście myli i takie Syngonium nie zdarza). To był mój najlepszy dzień. I vyshkrebla wszystkie pieniądze, które się w torebce, ale kupiłem go!

Tu jest mój długo oczekiwany przystojny.

Często mnie uszczęśliwia nowe liście. Prawdziwa vodohleb inny. Podlewa się trzy razy w tygodniu, ja spryskać go i ciągle przewracać pulę tak, że nie jest przechylony na bok. Wszyscy czekają na ten sam wypatrywać wiosennym słońcu będzie on wygodny

Film: Jak zrobić różę z serwetki

Ale obawiam się, że mój różowy Syngonium Singonomaniya koniec.

Wideo: Walkthrough Need for Speed ​​Most Wanted (2005). Część 1 - poznać nowych ludzi

Przeczytać w katalogu, który jest swego rodzaju mały czerwony liści, Syngonium Aron brązowy czekoladowy kolor i są czasami znaleźć z białymi liśćmi ... To by stworzyć kolekcję palet

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jak utrzymać SyngoniumJak utrzymać Syngonium
Nowy przyjaciel SyngoniumNowy przyjaciel Syngonium
Jak Grow SyngoniumJak Grow Syngonium
Syngonium i stsindaptusSyngonium i stsindaptus
SyngoniumSyngonium
Syngonium wszystko płynie, wszystko się zmienia - motto tej roślinySyngonium wszystko płynie, wszystko się zmienia - motto tej rośliny
Syngonium, Syngonium nozhkolistnySyngonium, Syngonium nozhkolistny
Kapryśny SyngoniumKapryśny Syngonium
Syngonium nigdy kwitnienieSyngonium nigdy kwitnienie
Syngonium błotnaSyngonium błotna
» » » Różowy Syngonium chcą pokazać!
© 2022 ProSadGuru.com